Utgående Byggnader: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Boefst (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Boefst (diskussion | bidrag) |
||
Rad 96: | Rad 96: | ||
|Slumpmässig belöning | |Slumpmässig belöning | ||
|100<br>dagar | |100<br>dagar | ||
|- | |||
|[[File:WinterMagic_Expiring_ElvenadeSC.png|100px|Elvenade Supply Carriage]] | |||
|2x3 | |||
|Alla älskar vår Alvonad. Denna Vagn med alvonadingredienser ger dig även portalförtjänst varannan dag. | |||
|Portalförtjänst 10% [[File:PortalProfit.png|30px|Portal Profit Spell]]<br>eller myntregn 15% | |||
|50<br>dagar | |||
|} | |} |
Versionen från 14 januari 2020 kl. 13.06
Utgående Byggnader
Några evenemangspriser har stor kraft, men denna kraft varar bara under en begränsad tid. Vi kallar dessa typer av belöningar Utgående Byggnader. När boosten från denna byggnad har gått ut kan du behålla den i staden, den ger då fortfarande en liten fördel.
För att se en större bild, klicka på byggnadernas bilder.