Övningsfält: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
(→Krav) |
|||
Rad 103: | Rad 103: | ||
|40.500 | |40.500 | ||
|49 | |49 | ||
|- | |||
|9[[File:Ch8.png|For this level on you will need to research the Advanced Training Grounds in the Orcstile in Chapter 8]] | |||
|5x3 | |||
|77 | |||
|240 | |||
|12h 45m | |||
|1.130.000 | |||
|60.000 | |||
|71 | |||
|- | |||
|10 | |||
|5x3 | |||
|88 | |||
|276 | |||
|13h 47m | |||
|1.420.000 | |||
|76.000 | |||
|98 | |||
|- | |||
|11 | |||
|5x3 | |||
|101 | |||
|317 | |||
|14h 48m | |||
|1.710.000 | |||
|91.000 | |||
|113 | |||
|- | |||
|12 | |||
|5x3 | |||
|117 | |||
|365 | |||
|15h 49m | |||
|2.000.000 | |||
|106.000 | |||
|129 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 4 april 2017 kl. 13.43
|
Övningsfält
Krav
Övningsfältet tillåter dig träna enheter som du inte kan hitta i Baracker och Legosoldatsläger Byggnaden minskar träningstiden för nya enheter. Byggnaden delar sina köer med Baracker och Legosoldatsläger
Krav
Du kan bygga legosoldatslägret efter att du har låst upp Kerberos och sedan Dryad, Andeväsen, Orchkrigare, Orchstrateg i forskningsträdet. Den kräver en väganslutning till stadshuset, kan säljas, byggas igen och uppgraderas.
Uppgradera
Med varje uppgradering tränas dina enheter snabbare.
Översikt för övningsläger
Byggnadsnivåer
Nivå 1 | Nivå 2 | Nivå 3 | Nivå 4 | ||
---|---|---|---|---|---|
Nivå 5 | Nivå 6 | Nivå 7 | Nivå 8 | ||
Tryck på bilderna för att se en större bild. |