Övningsfält: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Rad 140: | Rad 140: | ||
|129 | |129 | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch10.png|For this level on you will need to research the Advanced Training Grounds in Sorcerersstyle in Chapter 10]] | |||
|3x6 | |||
|134 | |||
|419 | |||
|16h 50m | |||
|2.300.000 | |||
|122.000 | |||
|146 | |||
|- | |||
|14 | |||
|3x6 | |||
|154 | |||
|482 | |||
|17h 52m | |||
|2.600.000 | |||
|137.000 | |||
|164 | |||
|- | |||
|15 | |||
|3x6 | |||
|177 | |||
|554 | |||
|18h 53m | |||
|2.900.000 | |||
|152.000 | |||
|184 | |||
|- | |||
|16 | |||
|3x6 | |||
|204 | |||
|638 | |||
|19h 54m | |||
|3.200.000 | |||
|168.000 | |||
|200 | |||
|} | |} | ||
Versionen från 4 april 2017 kl. 13.49
|
Övningsfält
Krav
Övningsfältet tillåter dig träna enheter som du inte kan hitta i Baracker och Legosoldatsläger Byggnaden minskar träningstiden för nya enheter. Byggnaden delar sina köer med Baracker och Legosoldatsläger
Krav
Du kan bygga legosoldatslägret efter att du har låst upp Kerberos och sedan Dryad, Andeväsen, Orchkrigare, Orchstrateg i forskningsträdet. Den kräver en väganslutning till stadshuset, kan säljas, byggas igen och uppgraderas.
Uppgradera
Med varje uppgradering tränas dina enheter snabbare.
Översikt för övningsläger
Byggnadsnivåer
Nivå 1 | Nivå 2 | Nivå 3 | Nivå 4 | ||
---|---|---|---|---|---|
Nivå 5 | Nivå 6 | Nivå 7 | Nivå 8 | ||
Tryck på bilderna för att se en större bild. |